XILICA
Nové DSP procesory XILICA v prodeji
XILICA

 

 

 Xilica Audio je profesionální kanadská společnost specializující se na výrobu a vývoj vysoce výkonných audio DSP systémů. Výrobky Xilica Audio jsou zaměřeny na profesionální pevné i mobilní aplikace. Firma věnuje velkou pozornost výběru elektronických součástek a přesné systémové integraci. Cílem je neustále vyvíjet a vyrábět audio produkty za příznivou cenu v té nejvyšší kvalitě.

Jaké vlastnosti Xilicu liší od konkurence?
Velmi nízká hladina šumu a to i při vysokém výkonu. Nízké zkreslení, vynikající kvalita zvuku, integrovaný ethernet port, intuitivní ovládací panel a software.

Co dělá Xilica výrobky "lepší"?
Xilica používá nejlepší a nejnovější A / D <> D / A převodníky a DSP na trhu s polovodiči. IC a další komponenty jsou vystaveny extrémním dlouhodobým zkouškám před tím, než jsou použity ve výrobcích Xilica. Tato zásada platí pro všechny součásti. Pečlivý výběr komponentů odráží mimořádnou spolehlivost a kvalitu zvuku.
Od desky k optimalizaci algoritmu DSP, jsou všechny výrobní procesy prováděné na nejnovější technologii pro dosažení nejlepších možných výsledků. V důsledku toho, je to řada nekompromisních výrobků, které tvoří Xilicu nepřekonatelnou v této cenové kategorii.

Podrobnější informace